Yüzey Sertleştiricisi

Anasayfa / Yüzey Sertleştiricisi
yüzey sertleştiricisi

Yüzey Sertleştiricisi
Tüm zeminlerde, içeride ve dışarıda aşınmaya dayanıklı, tozumaz, ekonomik ve dekoratif zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır. Araç ve yürüyüş yolları, kaldırımlar, parklar, alışveriş merkezleri gibi çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Yüzey Sertleştiriciler, yüzeye serpilerek uygulanır ve yüksek aşınma dayanımı sayesinde orta ve ağır yüklere dayanıklı zeminler oluştururlar. Yüzey sertleştiricilerin türleri genel olarak içerdikleri agregaların sertliklerine ve bağlayıcı olarak polimer içerip içermediklerine bağlı olarak belirlenir. Bu noktada önemli olan kullanım amacına uygun malzemenin seçimi ve bu seçim sırasında işin ekonomik yönünün seçime etkisidir.

Orta, ağır ve çok ağır yüklere ve ağır aşınma taleplerini karşılaması için özel olarak tasarlanmıştır. En zor ve en dayanıklı endüstriyel zeminlerde en iyi ve en ekonomik çözümdür.

Çok yüksek aşınma dayanımı istenen özel zeminler, standart tip fabrikalar, orta veya ağır trafiğe maruz zeminler ve kimyasal dayanıma karşı talepleri karşılar.

Yüzey Sertleştiricisi Avantajları
Benzin, mineral yağlar ve eriyik maddelerine karşı dayanıklıdır. En ağır taleplere dahi aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kaymaz, ıslak yerlerde kayma emniyetlidir. Donmaya karşı dayanıklıdır. Beton yüzeyindeki donatıyı örter. Kullanımı kolaydır.

Yüzey Sertleştiricisi Kullanım Alanları
Hafif, orta ve ağır yük gelen yapılarda, zeminlerdeki basınç ve çarpmaların yoğun olduğu zeminlerde sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanılır.

Segmentler

Faatliyet Alanlarımız