YÜZEY SERTLEŞTİRİCİSİ

Yüzey Sertleştiricisi

Tüm zeminlerde, içeride ve dışarıda aşınmaya dayanıklı, tozumaz, ekonomik ve dekoratif zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır. Araç ve yürüyüş yolları, kaldırımlar, parklar, alışveriş merkezleri gibi çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Yüzey Sertleştiriciler, yüzeye serpilerek uygulanır ve yüksek aşınma dayanımı sayesinde orta ve ağır yüklere dayanıklı zeminler oluştururlar. Yüzey sertleştiricilerin türleri genel olarak içerdikleri agregaların sertliklerine ve bağlayıcı olarak polimer içerip içermediklerine bağlı olarak belirlenir. Bu noktada önemli olan kullanım amacına uygun malzemenin seçimi ve bu seçim sırasında işin ekonomik yönünün seçime etkisidir.

Orta, ağır ve çok ağır yüklere ve ağır aşınma taleplerini karşılaması için özel olarak tasarlanmıştır. En zor ve en dayanıklı endüstriyel zeminlerde en iyi ve en ekonomik çözümdür.

Çok yüksek aşınma dayanımı istenen özel zeminler, standart tip fabrikalar, orta veya ağır trafiğe maruz zeminler ve kimyasal dayanıma karşı talepleri karşılar.

Yüzey Sertleştiricisi Avantajları

Benzin, mineral yağlar ve eriyik maddelerine karşı dayanıklıdır. En ağır taleplere dahi aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kaymaz, ıslak yerlerde kayma emniyetlidir. Donmaya karşı dayanıklıdır. Beton yüzeyindeki donatıyı örter. Kullanımı kolaydır.

Yüzey Sertleştiricisi Kullanım Alanları

Hafif, orta ve ağır yük gelen yapılarda, zeminlerdeki basınç ve çarpmaların yoğun olduğu zeminlerde sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanılır.

Yüzey Sertleştiricisi ile ilgili sorularınız mı var? Bir ürün ile ilgili daha detaylı bilgi veya çözüm mü arıyorsunuz? -->Hemen bizi arayın.<--